Szukasz kredytu?
Masz czas żeby chodzić po wszystkich dostępnych placówkach i szukać najlepszej oferty? Podejrzewam, że nie. Skoro tutaj jesteś to znaczy, że przeglądasz oferty i sprawdzasz, która jest dla Ciebie najlepsza. Pozwól, że się przedstawimy.
Nasza firma działa na rynku kilkanaście lat. Mamy olbrzymie doświadczenie w branży finansowej. Pomagamy Klientom w wyborze najkorzystniejszego kredytu. Jako Firma zajmująca się pośrednictwem kredytowym możemy negocjować warunki jakie stawiają Banki.
Możemy Ci zagwarantować, że współpracując z nami zyskasz lepszy kredyt niż gdybyś samodzielnie udał się do Banku. W swojej ofercie posiadamy wszystkie instytucje, które znasz między innymi Alor Bank, Nest Bank, Santander, Euro Bank oraz te, które są Ci mniej znane. Obsługujemy zarówno działalności jak i indywidualnych Klientów będących w potrzebie finansowej.
Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, oddłużenia czy tzw. „firmówki” nie mają przed nami żadnych tajemnic. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i dobieramy dla niego jak najlepszy produkt finansowy dostępny na rynku. Mamy doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów bez zdolności kredytowej.
Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Wyróżniamy się szybkością w działaniu, a także profesjonalnie i rzetelnie podchodzimy do każdego Klienta, który jest w potrzebie finansowej. To zadowolenie Klienta jest dla nas PRIORYTETEM!
Wybierając sprawdzonego doradcę bezpłatnie zyskujesz czas, bezpieczeństwo, doświadczenie i otrzymujesz najlepsze warunki Twojego kredytu!
Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się sam.

P.H.U. Seven D0RADZTWO KREDYTOWE OPOLE

ul. Ozimska 2 lok. 3 (I piętro),
45-057 Opole

tel. 77 30 70 622,
tel. 531 222 822,
tel. 531 222 922,

Nip: 991-004-04-55
Regon: 531574365

Proszę podać imię i nazwisko (wymagane)

Wpisz numer: (wymagane 9 cyfr)